Język francuski

Język francuski jest językiem urzędowym wielu krajów w Europie, Afryce, czy nawet Azji. Jest powszechnie używany w 54 krajach przez około 80 milionów ludzi, co czyni go trzecim językiem w komunikacji międzynarodowej. Pochodzi od łaciny i jest do niej bardzo zbliżony pod względem gramatyki i słownictwa. W średniowieczu francuski był używany przez angielską wyższą klasę, co nie postało bez wpływu na angielskie słownictwo. W dzisiejszych czasach to angielski wpływa na inne języki, ale francuzi (Akademia Francuska) bardzo dbają o czystość swojego języka i próby kalkowania angielskich wyrazów skutecznie zastępują swoimi odpowiednikami. I tak dla przykładu angielski computer, w Polsce przyjęty jako komputer po francusku nazywany jest ordinateur.

Niegdysiejsza lingua franca, uznana za język miłości, dla nas jest przede wszystkim językiem, w którym są sporządzane dokumenty i ustawy Unii Europejskiej i innych międzynarodowych organizacji takich jak FIFA, NATO, ONZ. Wykonujemy tłumaczenia z j. francuskiego i na j. francuski z dziedzin takich jak prawo, finanse, szeroko rozumiana inżynieria oraz marketing.

Francuski to jeden z popularniejszych języków, które tłumaczymy. W swoim dorobku mamy między innymi instrukcje obsługi urządzeń dla znanej sieci sklepów sportowych, ale cały czas powiększamy swoje portfolio nowymi projektami.

Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe z j. francuskiego i na j. francuski: dokumentacja spółek, zaświadczenia i wyciągi dla potrzeb urzędów; tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne.

Dzięki współpracy ze sprawdzoną grupą tłumaczy jesteśmy w stanie zapewnić przekłady najwyższej jakości. Teksty specjalistyczne zawsze przekazujemy osobom z odpowiednim doświadczeniem i wykształceniem.

Oprócz tłumaczeń z j. francuskiego na j. polski i z j. polskiego na j. francuski możemy również przygotować tłumaczenia w bezpośredniej kombinacji język obcy<>obcy, na przykład:

Tłumaczenie z j. angielskiego na j. francuski

Tłumaczenie z j. francuskiego na j. angielski

Tłumaczenie z j. hiszpańskiego na j. francuski

Tłumaczenie z j. francuskiego na j. hiszpański

Oraz wiele innych – aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt.

Jak się z nami skontaktować?

Możesz porozmawiać z nami na czacie, wysłać nam e-mail lub zadzwonić pod numer (32) 700 76 70

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalizm i doświadczenie.
  • Niezawodność, szybkość realizacji i dyspozycyjność.
  • Zdolność do realizacji praktycznie każdego zlecenia tłumaczeniowego w ponad 30 językach.
  • Dbałość o każdy szczegół tłumaczonego tekstu.
  • Pasja, która dyktuje ciągłe doskonalenie się.
  • Indywidualne traktowanie każdego klienta – troska o jego potrzeby i preferencje.
  • Konkurencyjne ceny.
  • Pełna poufność.
  • Zawsze zadowoleni klienci z kraju i świata.
  • Miła i profesjonalna obsługa.

Kontakt

Pon.-pt.: 8:00 - 16:00

mail: biuro@golingua.pl

telefon: 32 700 76 70

kom.: 790 700 713

Media społecznościowe

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach.